Новини 17:47

Луценко заявив, що не виключає вручення підозри нардепу Лещенку

Лещенка викличуть до слідчих через його публікації про "чорну бухгалтерію".

Нардепа з фракції "Блоку Петра Порошенка" Сергію Лещенку можуть вручити підозру за розголошення даних слідства в його публікації про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів. Про це на брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко.

 

За його словами, Лещенка викличуть до слідчих і, ймовірно, вручать підозру про розголошення відомостей у справі "чорної бухгалтерії", що призвело до втручання в американські вибори.

 

"Кожен має відповідати за своє. Журналісти не несуть відповідальності за розголошення матеріалів. Але Лещенко як народний депутат точно її понесе. Або він говорить, хто йому злив цю інформацію, або буде відповідати самостійно", - заявив Луценко і додав, що зробить все, щоб нардеп поніс покарання за "ускладнення відносин" президентів України і США.

 

Варто зазначити, що під втручанням української сторони в вибори в США мається на увазі раніше оприлюднений Лещенком компромат на Пола Манафорта, який був керівником виборчого штабу Дональда Трампа. За заявами нардепа, Манафорт отримував великі суми від Партії регіонів і колишнього президента Віктора Януковича. Таким чином, він фактично розголосив дані українського слідства.

 

Раніше також особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані назвав Лещенка "ворогом Трампа" в оточенні обраного президента України Володимира Зеленського.