Новини 11:36

Вакарчук представив членів своєї команди

Серед них є колишні чиновники та активісти.

Під час представлення власного політичного проекту ''Голос'' Святослав Вакарчук представив п'ятьох членів команди. Це сталося у вівторок, 16 травня під час акції на Старокиївській горі у столиці.

 

''Я б хотів представити вам декількох членів команди. Просто для того, щоб ви розуміли, що таке партія ''Голос'', - заявив Вакарчук.

 

Після цього до музиканта на сцену вийшли низка публічних осіб, про яких Вакарчук сказав кілька речень.

 

Зокрема біля Вакарчука стали Юлія Клименко (екс-заступник міністра економіки Айвараса Абромавичуса), Ярослав Юрчишин (екс-виконавчий директор Transparency International Ukraine), Андрій Шараскін (колишній актор і режисер та боєць ДУК ‘’Правий сектор’’), кардіолог Юрій Соколов та Соломія Бобровська (екс-заступник голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі).

 

"Це не перша пятірка і не список... але я вам можу обіцяти одне, коли партія Голос оприлюднить свій список, то ви побачите, що це і є справжня зміна. Я вам обіцяю'', - додав Вакарчук.

 

Разом із тим прес-секретар Вакарчука Вікторія Хоменко перед початком акції представила зазначених осіб як членів нинішньої команди фронтмена ‘’Океану Ельзи’’, але наголосила, що це не означає їхнього обов’язкового висунення в парламент по списках нової політсили.

 

Нагадаємо, лідер гурту ‘’Океан Ельзи’’ Святослав Вакарчук вирішив балотуватися на майбутніх виборах до Верховної Ради на чолі партії ‘’Голос’’. 

схожі новини