Новини 15:49

В окупованому Криму "суд" визнав законним порушення справи проти координатора "Кримської солідарності"

Засідання відбувалося у відкритому режимі.

Підконтрольний Кремлю Київський районний "суд" Сімферополя у четвер, 16 травня, відхилив скаргу захисту арештованого в Криму координатора ініціативи "Кримська солідарність" Сервера Мустафаєва на неправомірність заведення кримінальної справи проти нього. Про це повідомляється на сторінці  "Кримська солідарність" у Facebook.

 

"Суд скаргу відхилив. Постанову про порушення кримінальної справи за статтею 205.5 ч. 2 щодо Мустафаєва Сервера, суддя визнав законним, так як є законні і обґрунтовані приводи для порушення кримінальної справи", – сказано в повідомленні.

 

Засідання відбувалося у відкритому режимі.

 

"Застосування російського кримінального законодавства на території Криму є неправомірним відповідно до міжнародного законодавства. Кримінальне переслідування мене і моїх співвітчизників я вважаю політично мотивованим", – заявив на засіданні Сервер Мустафаєв.

 

Як повідомлялося, у п'ятницю, 5 квітня, підконтрольний Росії Верховний "суд" Криму продовжив арешт кримськотатарському активісту, координатору громадського об'єднання «Кримська солідарність» Серверу Мустафаєву до 9 червня. 

 

Нагадаємо, 21 травня 2018 року року в Криму було затримий координатор "Кримської солідарності" Сервер Мустафаєв і кримський татарин, мусульманин Едем Смаїлов. Звинувачення проти них долучили до Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір".

схожі новини