Новини 10:51

Крамар: Зеленському не вдасться довго бути «своїм для всіх»

Дилема вибору в питанні ідентичності стане для новобраного президента значно складнішим завданням, ніж вибір геополітичний.

Після набуття повноважень президента України перед Володимиром Зеленським постане дилема вибору в питанні ідентичності, яка у нього найбільше розмита порівняно з його попередниками на цій посаді. Про це на сторінках Тижня пише експерт Олександр Крамар.

 

За його словами, це для Зеленського, вочевидь, буде значно складнішим завданням, ніж вибір геополітичний. Так чи інакше бути «своїм для всіх» довго не вдасться.

 

«Спробувати конструювати альтернативну ідентичність на основі уявлень транзитного електорату складно, довго та, найголовніше, безперспективно. Намагання замінити важливі з міркувань національної ідентичності теми популістським дискурсом, сурогатом, який зведе на манівці всі стратегічні питання та змусить борсатися у вирішенні поточних приземлених проблем, є деструктивними й у майбутньому безперспективними для самих таких політиків. Ці теми хоч і знаходять відгук серед численних обивателів, та все одно не можуть бути вирішені», - пише Крамар.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»


 

схожі новини