Новини 15:31

У США планують збільшити військову допомогу Україні - Чалий

За його словами, має збільшитися допомога як по лінії Пентагону, та і Держдепу.

Бюджетні проекти Сполучених Штатів на наступний рік, які зараз розглядає Конгрес, передбачають збільшення підтримки України в оборонній сфері порівняно з поточним роком. Про це розповів посол України в США Валерій Чалий.

Зі слів Чалого, наступного року має збільшитися допомога як по лінії Пентагону, так і Держдепартаменту.

 

"Зараз розглядаються питання, і вже пройшла стадія затвердження в профільному комітеті в Конгресі, про збільшення допомоги Україні наступного року як по лінії Пентагону, так і Державного департаменту", - зазначив дипломат.

 

Він уточнив,що  йдеться про військово-технічну допомогу, включно з летальною зброєю оборонного характеру, підтримку Міністерства України у справах ветеранів, а також низки програм реформування.

 

"Загальне планування обсягу цих коштів очікується більше, ніж поточного року – понад $700 млн. Це величезна підтримка. Якщо взяти інші країни європейського регіону, то ми маємо найбільшу підтримку Сполучених Штатів", - зауважив Чалий.

 

Він наголосив, що порядок денний двостороннього партнерства України та США є дуже інтенсивним як у сфері військово-технічної допомоги, так і в плані підтримання територіальної цілісності й суверенітету нашої країни через посилення санкційної політики. Я

схожі новини