Новини 13:24

Родичі Небесної сотні вимагають призупинити реконструкцію Інститутської

Представник прокуратури Малашич заявила, що на разі неможливо сказати, коли саме завершаться всі експерименти та слідчі дії.
Родичі Небесної сотні вимагають призупинити реконструкції Інститутської. Про це вони заявили під час брифінгу безпосередньо на Інститутській.
 
 
"Питання з побудовою меморіалу виникало давно, однак слідчі не могли визнати, що їм досі треба продовжувати слідчі дії та експерименти на Інститутьській. Про це вони заявили лише нещодавно під час круглого столу, який відбувався в комітетах Верховної ради цього тижня.
Прокуратура підтримала наше прохання залишити І. Незмінною" - заявила під час брифінгу мати героя Небесної сотні Олександра Плеханова.
 
 
Вона додала, що досі з'являється багато фото і відеоматеріалів пов'язаних з подіями Майдану.
 
 
Зокрема, за її словами, лише в березні цього року з'явився відеозапис, який допоміг встановити місце загибелі її сина(18 лютого 2014 року на Інститутьській).
 
 
"Справи Майдану, які зараз слухаються в судах специфічні. За результатами кожної слідчої дії ми отримуємо нову інформацію. Навіть якщо слідчі експерименти завершені в судах у майбутньому може виникнути потреба їх повторного проведення. Тож ми маємо думати наперед. Адже зміна Інституцької може негативно позначитися на результатах цих слідчих експериментів " - заявила Прокурор генеральної прокуратури Юлія Малашич.
 
 
"Ми не проти увіковічення пам'яті. Батька я уже повернути не зможу, але мені дуже важливо аби розслідування його вбивства завершилось і винні були покарані. - заявив Юрій Аксенин, син небесної сотні - Василя Аксенина.
 
 
Також представник прокуратури Малашич додала, що на разі неможливо сказати, коли саме завершаться всі експерименти та слідчі дії оскільки і розслідування і справи у судах досі тривають.
 
 
Разом з тим вона зазначила, що територія, де мають будувати музей Революції Гідності не входить до тієї зони, де відбувається слідчий експеримент. Тож у прокуратури не має жодних претензій до музею Майдану.
 
 
Нагадаємо, 18 травня група активістів зайшли територію вулиці Інститутської, де почалися роботи зі зведення Меморіалу Небесній сотні та  розтрощили будівельний паркан і при цьому вони скандували: "Розслідуйте вбивства Майдану". 

схожі новини