Новини 12:37

Полторак після зустрічі із Зеленським повідомив, що очолюватиме Міноборони до рішення Ради

Полторак наголосив, що "небезпечно залишати Збройні сили без координації системи управління і без керівництва, коли країна перебуває у стані війни".

Степан Полторак заявив, що очолюватиме Міністерство оборони України до рішення Верховної Ради про його відставку. Відповідну заяву у вівторок, 21 травня, він зробив після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

 

"Я буду працювати виконувачем своїх обов'язків, поки Верховна Рада не прийме рішення. Тому що тоді, коли країна перебуває у стані війни, це дуже небезпечно залишати Збройні сили без координації системи управління і без керівництва", – сказав Полторак.

 

Як повідомлялося, у понеділок, 20 травня, на урочистому засідання Верховної Ради VIII скликання новообраний президент України Володимир Зеленський склав присягу українському народу і офіційно вступив на посаду - отримав посвідчення президента, нагрудний знак, гербову печатку і булаву.

 

Згодом міністр оборони України Степан Полторак подав заяву на ім'я президента України Володимира Зеленського про свою відставку. 

схожі новини