Новини 18:45

Мін'юст зареєстрував партію Вакарчука

Партія "Голос" була створена на основі політичної партії, яку зареєстрували в 2015 році, щоб йти на місцеві вибори.

Міністерство юстиції у вівторок, 21 травня, зареєструвало партію "Голос", з якою її лідер Святослав Вакарчук збирається йти на парламентські вибори. Про це йдеться у повідомленні партії у Facebook.

 

Зазначається, що партія була створена на основі політичної партії, яку зареєстрували в 2015 році, щоб йти на місцеві вибори.

 

"Ми розуміли, що часу у нас буде трохи і ми можемо не встигнути самостійно зареєструвати свою партію. Тому наші партнери з малого і середнього бізнесу дозволили нам використовувати свою партію, яку вони зареєстрували в 2015 році, щоб йти на місцеві вибори. Ми перереєстрували її в партію "Голос" і йдемо на вибори", - наголосила керівник штабу партії Юлія Клименко.

 

 

Нагадаємо, 16 травня під час представлення власного політичного проекту ''Голос'' Вакарчук представив п'ятьох членів команди. Зокрема біля Вакарчука стали Юлія Клименко (екс-заступник міністра економіки Айвараса Абромавичуса), Ярослав Юрчишин (екс-виконавчий директор Transparency International Ukraine), Андрій Шараскін (колишній актор і режисер та боєць ДУК ‘’Правий сектор’’), кардіолог Юрій Соколов та Соломія Бобровська (екс-заступник голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі).

 

Як повідомлялося, лідер гурту ‘’Океан Ельзи’’ Святослав Вакарчук вирішив балотуватися на майбутніх виборах до Верховної Ради на чолі партії ‘’Голос’’. 

схожі новини