Новини 09:32

Глава АП допустив винесення на референдум мирних угод з Росією

За словами Андрія Богдана, президент Зеленський планує ініціювати референдум з питання переговорного процесу між Україною і Росією.

Глава адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що питання про досягнення мирних домовленостей з Російською Федерацією повинно розглядатися не тільки політиками, депутатами і президентом, але і всім народом. Про це у вівторок, 21 травня, він сказав в ефірі "112 Україна".

 

За його словами, Зеленський планує ініціювати референдум з питання переговорного процесу між Україною і Росією.

 

"Питання про досягнення мирних домовленостей з Росією: ми розглядаємо винесення на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і не тільки президент, щоб народ України прийняв це рішення", - уточнив Богдан.

 

Глава АП назвав необхідністю прийняття закону про референдум. Однак, за його словами, "основний напрямок нашої діяльності - це домовленості, може, спільні домовленості, які стосуються збройного конфлікту з Росією, агресії РФ".

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський призначив главою своєї адміністрації юриста Андрія Богдана. 

 

Як відомо, Богдан був радником Зеленського з юридичних питань під час президентських перегонів. Крім того, він відомий як юрист олігарха Ігоря Коломойського. Також був радником Миколи Азарова, який тоді очолював уряд України.  Свого часу Богдан став відомий тим, що захищав у суді Геннадія Корбана. Той працював у Дніпропетровській ОДА в часи керівництва Коломойського. Вдруге про Богдана говорили після ухвалення Верховною Радою закону, неофіційно названого його іменем. Закон полягав у праві партії виключати зі списків людей, які не потрапили до Ради, але мають шанс стати депутатами у разі звільнення місць. 

схожі новини