Новини 09:43

Богдан повідомив, що секретарем РНБО може стати екс-міністр Данилюк

Голова АП вважає, що колишній міністр фінансів може провести реформи в сфері оборонних закупівель, де потрібні нові менеджерські рішення.

Глава Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що на посаду секретаря Ради національної безпеки і оборони України розглядається екс-міністр фінансів Олександр Данилюк.

 

"Дійсно, Олександр Данилюк розглядається на посаду голови РНБО", - сказав Богдан в ефірі телеканалу "112.Украіна" у вівторок, 21 травня.

 

Богдан вважає, що Данилюк це той фахівець, який може провести реформи в сфері оборонних закупівель, де потрібні нові менеджерські рішення.

 

"Ми вважаємо, що Міністерство оборони, і відповідний закон вже працює в Україні, і РНБО повинні очолювати не професійні військові. Там повинні бути менеджери з достатньою довірою західних партнерів, з рівнем знань саме матеріального забезпечення армії і проведення максимально якісних змін у сфері забезпечення армії озброєнням", - пояснив глава АП.

 

Нагадаємо, раніше 21 травня президент України Володимир Зеленський призначив свого радника з юридичних питань Андрія Богдана главою адміністрації президента України.

схожі новини