Новини 09:59

Рішення Зеленського про розпуск Ради буде оскаржене в Конституційному суді - Парубій

Голова парламенту зазначив, що йому "сумно і тривожно, що Гарант Конституції України починає свою діяльність на посаді із грубого порушення Конституції".

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що рішення президента України Володимира Зеленського про розпуск парламенту буде оскаржене в Конституційному суді. Про це у вівторок, 21 травня, Парубій написав у коментарі у Facebook.

 

"Сумно і тривожно, що Гарант Конституції України починає свою діяльність на посаді із грубого порушення Конституції. Поганий знак", – написав він.

 

Голова парламенту відповів "так" на запитання одного з коментаторів про те, "чи буде оскаржене це порушення Конституції в Конституційному суді".

 

 

Як повідомлялося, голова Верховної ради Андрій Парубій у вівторок, 21 травня, підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання парламенту на 22 травня.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський звернувся до Парубія з проханням про скликання 22 травня позачергового засідання парламенту для розгляду змін в закон про вибори народних депутатів. 

 

21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.