Новини 10:36

"Боротьба з показухою і корупційними проявами в ЗСУ". Начальник Генштабу озвучив основні завдання

Хомчак наголосив, що головним завданням є збереження життя військовослужбовців як у зоні Операції об'єднаних сил, так і за її межами.

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак ставить перед собою завдання припинити в діяльності посадових осіб Збройних сил України "суцільну показуху". Про це у четвер, 23 травня, він сказав під час церемонії свого представлення Збройним силам України, повідомляють "Новости Донбасса".

 

 "Припинити в діяльності посадових осіб Збройних сил України принципи ручного управління, підміну виконання обов'язків підлеглих командирів, подвійних стандартів, підміну понять, окозамилюванням, суцільну показуху і видачу бажаного за дійсного", - сказав Хомчак.

 

Начальник Генштабу наголосив, що головним завданням є збереження життя військовослужбовців як у зоні Операції об'єднаних сил, так і за її межами. Також Хомчак заявив про необхідність припинення "корупційних проявів" у Збройних силах і забезпечення підготовки військ за стандартами НАТО.

 

Як повідомлялося, міністр оборони України Степан Полторак у четвер, 23 травня, представив Збройним силам України нового начальника Генерального штабу України Руслана Хомчака.

 

схожі новини