Новини 11:48

Реформування Генштабу ЗСУ продовжиться на принципах, закладених співпрацею з НАТО - Хомчак

Крім того, начальник Генштабу заявив, що не буде відхилятися від вже організованої роботи зі стратегічними радниками в Міністерстві оборони.

Новопризначений начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що реформування Генштабу вже ведеться і триватиме на принципах, закладених співпрацею з Північноатлантичним альянсом. Про це у четвер, 23 травня, він повідомив журналістам після церемонії свого представлення військовослужбовцям ЗСУ.

 

"Реформування Генерального штабу вже розпочалося. Воно розпочалося з того моменту, як Україна заявила, що вона йде курсом, спрямованим на захід, у європейське співтовариство, і з подальшим вступом, можливо, до НАТО або з співпрацею з НАТО. Тому однозначно, що ми в тому напрямі працюватимемо", - сказав Хомчак.

 

"Робота зі стратегічними радниками в Міністерстві оборони, в Збройних силах організована, вона йде, тому ми відхилятися від тієї роботи не будемо", - додав він.

 

Раніше Хомчак повідомив, що ставить перед собою завдання припинити в діяльності посадових осіб Збройних сил України "суцільну показуху". 

 

Як повідомлялося, міністр оборони України Степан Полторак у четвер, 23 травня, представив Збройним силам України нового начальника Генерального штабу України Руслана Хомчака, якого на посаду голови Генштабу 21 травня своїм указом призначив президент Володимир Зеленський.

 

Зауважимо, Хомчак - перший заступник командувача Сухопутних військ України з 2016 року, генерал-лейтенант, командир оперативного командування "Південь", учасник бойових дій на Донбасі, зокрема, подій поблизу Іловайська (Донецька обл.) у серпні-вересні 2014 року.