Новини 13:47

Опитування військових про переговори із "Л/ДНР" скасоване - ЗСУ

У прес-службі оперативного командування "Північ" наголосили, що українські військові не ведуть перемовин із бойовиками та не беруть участь у політичних акціях.

Інформація, розміщена в документі про опитування військовослужбовців Збройних сил України щодо ставлення до можливих перемовин з терористичними організаціями "ЛНР" та "ДНР", є викривленою, у зв'язку з цим інцидентом призначено службову перевірку. Про це у четвер, 23 травня, повідомила прес-служба оперативного командування "Північ" у Facebook.

 

"Зазначена в документі інформація мала на меті створення прогнозування можливих ризиків для громадян України та військовослужбовців Збройних сил України та втілення упереджувальних заходів на майбутнє, щодо захисту цивільного населення. Втім в документі, який наразі втратив юридичну силу та скасований, допущено викривлення інформації, яка мала бути направлена на усіх громадян України без винятку і не мала містити залучення військовослужбовців", - йдеться в повідомленні.


Як наголосили в прес-службі, військовослужбовці ЗСУ не ведуть перемовин із незаконними збройними формуваннями та не беруть участь у політичних акціях.

 

Раніше благодійний фонд "Повернись живим" повідомив, що українських військових запитують про їх ставлення до можливих перемовин з бойовиками терористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”. Прес-центр фонду оприлюднив документ з відповідним розпорядженням.

 

 

схожі новини