Новини 15:15

В Україні пройшли випробування ракет "Вільха - М" та "Вільха - Р"

Крім того, Олександр Турчинов повідомив, що також повинні відбутися пуски крилатих ракет мобільного комплексу "Нептун".

На полігоні Збройних сил України на півдні України відбувся черговий етап випробувань українських ракет "Вільха - М" та ракет з касетною бойовою частиною "Вільха - Р". Про це у четвер, 23 травня, повідомив екс-секретар РНБО Олександр Турчинов у Facebook.

 

 

 

"Українські науковці та виробничники продовжують виконувати завдання з реалізації ракетної програми, мета якої до кінця року прийняти на озброєння ракети "Вільха-М", "Вільха-Р" та мобільний комплекс крилатих ракет "Нептун". Сподіваюся що, незважаючи на кадрові зміни в секторі безпеки і оборони України, ракетні проекти будуть виконуватися за затвердженим планом, і робота по зміцненню обороноздатності нашої держави не зупиниться", - зазначив Турчинов.


Він повідомив, що випробування триватимуть до кінця тижня, також повинні відбутися пуски крилатих ракет мобільного комплексу "Нептун".

 

Раніше на військовому полігоні в Одеській області у четвер, 4 квітня, відбулося випробування нового модернізованого комплексу «Вільха-М», ракети якого здатні вражати ціль на майже вдвічі більшій відстані, ніж ті, що перебувають на озброєнні ЗСУ.

схожі новини