Новини 2019-05-24 11:18

Сенат США запропонував збільшити до $300 млн оборонну допомогу Україні

Зазначається, що 100 млн доларів має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь.

Сенат Сполучених Штатів Америки запропонував збільшити до 300 мільйонів доларів та суттєво розширити допомогу в політиці безпеки Україні в американському оборонному бюджеті на 2020 рік. Про це повідомляє посольство України в США у Facebook.

 

"Комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект закону про "бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони", яким санкціоновано виділення Пентагону 300 млн доларів для надання безпекової допомоги Україні, що на 50 млн доларів перевищує асигнування поточного року", - йдеться у повідомленні.

 

Так, із зазначеної суми 100 млн доларів має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь.

 

Крім того, пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності Збройних сил України шляхом включення до неї засобів берегової оборони та протикорабельних ракет.

 

 

Наголошується, що закон про "бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони" набуде чинності після його ухвалення Сенатом і Палатою представників та підписання президентом США Дональдом Трампом.

 

Нагадаємо, підкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект закону "Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік", у якому пропонується виділити 250 млн доларів для безпекової допомоги Україні. 

схожі новини