Новини 12:43

Зеленський скасував два укази Порошенка щодо кадрових змін у Нацраді телебачення

Так, президент скасував укази від 4 травня про звільнення Юрія Артеменка та про призначення Володимира Горковенка.

Президент Володимир Зеленський скасував укази екс-президента Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на подібну посаду Володимира Горковенка. Відповідні укази у п'ятницю, 24 травня, опубліковані на сайті глави держави.

 

Так, указом №322/2019 президент скасував указ від 4 травня №186 про звільнення Артеменка.

 

Водночас своїм же указом №324/2019 він звільнив Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

 

Також указом №323/2019 скасований указ Порошенка від 4 травня про призначення Горковенка членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив Івана Баканова першим заступником голови Служби безпеки України .

 

Раніше президент Володимир Зеленський призначив Андрія Геруса представником президента України у Кабінеті Міністрів України. 

 

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський призначив главою адміністрації президента України свого радника з юридичних питань Андрія Богдана.

 

Крім того, головою Генерального штабу ЗСУ  Зеленський призначив  Руслана Хомчака. 

схожі новини