Новини 17:28

Продовження після парламентських виборів. Місія МВФ завершила візит до України

Місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня 2019 року для обговорення останніх політичних та економічних подій.

Місія Міжнародного валютного фонду завершила візит до України та готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів - щойно новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики. Про це у четвер, 30 травня, йдеться у заяві голови місії МВФ до України Рона ван Родена.

 

"Команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з Президентом Зеленським, стосовно перегляду програми стенд-бай між Україною та МВФ. Експерти МВФ дійшли висновку щодо реалістичності грошово-кредитної та податково-бюджетної політики. Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів щойно новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики", - сказав ван Роден.

 

Як зазначається у повідомленні, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 21 по 29 травня 2019 року для обговорення останніх політичних та економічних подій.

 

Повідомляється також, що заяви для преси з нагоди завершення місії відзеркалюють попередню оцінку експертів МВФ за підсумками їх візиту до країни. Думки, викладені в таких заявах, є точкою зору фахівців МВФ і не обов’язково є позицією Ради виконавчих директорів МВФ. Результати роботи цієї місії не будуть предметом розгляду на Раді виконавчих директорів.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 28 травня в Києві під час зустрічі з місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом заявив, що Україна продовжує співпрацю з МВФ.

 

Нагадаємо, офіційний представник МВФ Джеррі Райс 23 травня повідомив, що Фонд очікуєпарламентських виборів і формування нового уряду в Україні для обговорення подальшої співпраці, проте його місія наразі проводить конструктивні дискусії в Києві про останні події та економічну політику.

 

Місія МВФ розпочала свою роботу в Україні 21 травня для того, щоб надати оцінку українським реформам, які уряд зобов’язався провести в межах програми співпраці.

 

Зокрема, серед вимог Фонду до України було зрівняння цін на газ для населення з ринковими цінами, проведення реформи у банківському секторі, зменшення розміру дефіциту державного бюджету, запровадження кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Вона перебуватиме в Україні 2 тижні.

схожі новини