Новини 19:46

Затриманих в окупованому Криму активісток відпустили

На 31 травня щодо справ Салієвої і Зудієвої призначено засідання в Київському районному "суді" Сімферополя.

В окупованому Криму відпустили затриманих сьогодні, 30 травня, кримськотатарських активісток Муміне Салієву і Лутфіє Зудієву. Водночас на завтра призначено розгляд їх справ у так званому Київському райсуді Сімферополя. Про це повідомляє громадське об'єднання "Кримська солідарність" у Facebook.

 

"Муміне Салієва вийшла з будівлі ЦПЕ близько 18.00", - йдеться у повідомленні.

 

За даними організації, на 31 травня на 9.30 щодо Салієвої призначено засідання в Київському районному суді м.Сімферополя.

 

Жінку обвинувачують за ст. 20.3 КоАП РФ (пропаганда або демонстрування екстремістської символіки).

 

Водночас адміністративне провадження щодо Лутфіє Зудієвої порушено за нібито репост в соціальній мережі Facebook, датований квітнем 2014 року.

 

"Судове засідання відбудеться завтра, 31 травня 2019 року о 10:30, в Київському районному суді м Сімферополь", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, у четвер, 30 травня, надійшла інформація про те, що біля свого будинку у Бахчисараї, що в окупованому Криму, була затримана координаторка громадського об'єднання "Кримське дитинство" Муміне Салієва. Водночас в окупованому Джанкої російські силовики затримали кримськотатарську активістку Лутфіє Зудієву.

 

Згодом адвокат Еміль Курбедінов заявив, що в окупованому Криму до затриманих сьогодні активісток Лутфіє Зедієвої та Муміне Салієвої не допускають адвокатів.

схожі новини