Новини 10:30

В Угорщині через аварію на Дунаї затримали капітана-українця

Громадянина України підозрюють в тому, що він своїми діями наразив на небезпеку водний транспорт, що призвело до масової загибелі людей.

Угорська поліція затримала громадянина України, капітана великого пасажирського судна, з яким ввечері 29 травня зіткнувся прогулянковий катер на Дунаї в Будапешті.

 

«Після допиту 64-річного Юрія, жителя Одеси, було затримано», – йдеться в повідомленні на сайті поліції Угорщини.

 

За попередніми даними, українця підозрюють в тому, що він своїми діями наразив на небезпеку водний транспорт, що в результаті призвело до масової загибелі людей. Повідомляється, що українець є досвідченим моряком.

 

 

Наразі пошуки 21 людини з прогулянкового катера тривають.

 

Загалом на ньому були 35 осіб, двоє представників екіпажу - угорців, решта 33 пасажири – громадянами Південної Кореї, сімох врятували, тіла ще сімох знайшли.

 

Туристичне судно, на борту якого були туристи з Південної Кореї, затонуло майже відразу після зіткнення з пасажирським судном біля одного з мостів через Дунай у Будапешті ввечері 29 травня. Міністерство закордонних справ Південної Кореї повідомило, що туристи не мали на собі рятувальних жилетів.

 

Повідомляється, що екскурсійний катер, яким пливли туристи, був побудований в Україні – Херсонською суднобудівною компанією ще в 1949 році.

 

Нагадаємо, у квітні в Угорщині засудили 39 українців за спроби незаконно отримати громадянство.

схожі новини