Новини 2019-05-31 11:26

Підсумки 27-го «Пробігу під каштанами»: Центру дитячої кардіології передали чек на 2,8 млн грн

Цьогорічний Пробіг став рекордний за всіма показниками. Зокрема, на заході були присутні 20 745 учасників, 600 корпоративних команд.

30 травня у приміщенні Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України пройшла прес-конференція за підсумками 27-го «Пробігу під каштанами», який відбувся в Києві 26 травня.

 

Організатор заходу Ірина Кузнєцова повідомила, що цьогорічний  Пробіг став рекордний за всіма показниками. Зокрема, на заході були присутні 20 745 учасників, 600 корпоративних команд. Також уперше було три реципієнта, в підтримку яких учасники бігли у семи стартах: «Пробіг у ходунках» (10 м), «Дитячий Пробіг» (50, 100 і 1200м), «Спортивний Пробіг» (~5 км), «Пробіг з собаками», «Пробіг мужніх» (600 м), «Пробіг наосліп» (50 м) та «Благодійний Пробіг» (~5 км).

 

 

До участі у заході традиційно долучилася команда «Здійсненої мрії» (400 учасників) – діток, яких прооперували у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, а також 250 співробітників закладу. Колишній пацієнт Центру – маленький Данило Войцехович –  став переможцем «Пробігу в ходунках». Його мама Наталія розповіла, що Данила 8 квітня прооперували в Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії, і вже зараз хлопчик веде повноцінний спосіб життя.

 

За підсумками заходу Благодійний фонд «Пробіг під каштанами» передав Центру кардіології чек на рекордну за всі роки суму: 2 800 000 грн. 

 

 

Другий чек на 100 000 грн БФ «Пробіг під каштанами» передав Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова, в підтримку якого відбувся «Пробіг наосліп». Цей старт серед інших підтримала зіркова команда у складі українських виконавців SonyaKay, Barabanova, DILEMMA, On I Ona, KiraMazur. Учасники бігли парами, у одного були зав’язані очі. Зібрані внески спрямовуються на необхідне обладнання для Центру запобігання дитячій сліпоті, який створюється на базі Інституту.

 

 

«27-й «Пробіг під каштанами» та його результати це новий рекорд, це символ того, що українці можуть об’єднатися заради благородної мети. Ми вдячні усім учасникам та партнерам за підтримку нашого заходу, який, сподіваюсь, стане ще масштабнішим наступного року»,– зазначила Ірина Кузнєцова.

 

Офіційним автомобільним партнером 27-го Пробіг під каштанами виступила компанія «Віннер Груп Україна», офіційний техно-партнером – Eldorado.

 

«Пробіг під каштанами для "Віннер" став дуже особливим заходом, якого чекають усі співробітники. Цього року ми лише вдруге брали участь командою, але вже змогли надихнути понад 150 колег пробігти 5 км, щоб врятувати життя маленьких сердець. Центр дитячої  кардіології це унікальний заклад, який має такого унікального партнера як Пробіг. І ми щасливі, що Віннер зміг долучитися до цього партнерства ще і як спонсор заходу. Сподіваємося, що це стане доброю традицією на роки»,– розповів Сергій Рудь, член Правління "Віннер Груп Україна", директор із персоналу та організаційного розвитку.

 

«На честь двадцятиріччя компанії Eldorado виступала офіційним техно-партнером 27-го «Пробігу під каштанами», і таким чином вкотре підтримала благодійні ініціативи.  Для Eldorado соціальні та благодійні проекти – це можливість надавати допомогу тим, хто справді її потребує, та підтверджувати свою репутацію соціально відповідальної компанії», – зауважив Максим Колесніков, директор департаментумаркетингу і реклами компанії Eldorado.

 

Партнером «Дитячого Пробігу» у рамках «Пробігу під каштанами» виступив бренд «Сир&Стік» від ТМ Ферма («ТЕРРА ФУД»).

 

«Наша команда відповідально взяла участь у «Пробігу під каштанами», керуючись високою соціальною місією та бажанням зробити особистий внесок у добру справу. Ми вдячні Ірині Кузнєцовій та її колективу за надзвичайну організацію та можливість долучити до благодійності усіх небайдужих. Я щиро бажаю заходу «Пробіг під Каштанами» набирати обертів і надалі, задля збереження здоров'я дітей», – сповнений емоціями Фортунато Гуадалупі, генеральний директор компанії «ТЕРРА ФУД».

 

Третій чек на 35 600 грн організатори передають Фонду «Happy Paw» для притулку бездомних тварин, в підтримку яких був організований «Пробіг із собаками».

 

«Команда Nestlé із задоволенням долучилася до цьогорічного "Пробігу під каштанами", адже великі справи легше робити разом. Цього року ми були раді представити не лише корпоративну команду, а й наші бренди – DOG CHOW® та NestleFitness®.  DOG CHOW® допомагає не лише дбати про домашніх улюбленців, а й створює цінність – підтримуючи суспільство – Благодійний «Пробіг з собаками» – можливість популяризувати спорт разом з улюбленцями, а також допомогти тваринам, які цього потребують. Дякуємо організаторам за добру справу, яку вони роблять вже стільки років!», – сказав Ігор ДУБОВИК керівник відділу кормів для тварин компанії Нестле Україна та Молдова.

 

_____________________________________________

 


Організаторами 27-го "Пробігу під каштанами" традиційно виступили Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA» та Київська міська державна адміністрація.

 

Офіційний автомобільний партнер – компанія «Віннер Груп Україна».

Офіційний техно-партнер – Eldorado.

Партнер «Дитячого Пробігу» – бренд «Сир&Стік» від ТМ Ферма.

Партнер «Пробігу із собакою» – ТМ DOG CHOW®.

 

 

Факт-лист

 

Дата проведення «27-го Пробігу під каштанами»: 26 травня 2019 року

 

У рамках 27-го Пробігу під каштанами пройшло сім забігів: Пробіг в ходунках;  Дитячий Пробіг; Спортивний Пробіг; Пробіг мужніх; Пробіг наосліп; Пробіг із собакою;  Благодійний Пробіг.

 

Завдання, які ставить перед собою "Пробіг під каштанами":

 

 • привернути суспільну увагу до проблем дитячої смертності в Україні;
 • посилити позитивне ставлення населення до здорового способу життя;
 • розвивати у людей традицію взаємодопомоги;
 • зруйнувати стереотипне ставлення до благодійності як до жалісливої справи;
 • стимулювати компанії до прояву соціальної активності.

 

За 27 років у «Пробігу під каштанами» взяли участь майже 150 тисяч учасників, які пробігли сукупно 750 тис. км, а це майже 19 екваторів Землі!

 

 • «Пробіг під каштанами» проходить у Києві 27 років поспіль, з 1993 року.  Останні роки на різні дистанції виходять понад 10 тисяч українців та іноземців різного віку. Попередній рекорд Пробігу – майже 16 тисяч учасників, 380 корпоративних команд, 2 млн грн. зібраних коштів (2018 рік).
 • Вік найменшого із учасників забігу за увесь час — 4 тижні, а найстаршого — 98 років.
 • До 2002 року зібрані в рамках Пробігу внески були спрямовані на потреби дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» та інших медичних закладів.
 • З 2002 року зібрані внески спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України:

 

-           Головна причина дитячої смертності в перші роки життя – порок серця.

-           Щороку в Україні народжується більше 5 000 дітей з пороками серця.

-           40% з них помирає у віці до 1 місяця, якщо вчасно не провести операцію.

-           70% немовлят України, яким необхідна термінова оперативна кардіологічна допомога, отримують її саме в Центрі, кількість врятованих життів зростає з року в рік. А відсоток смертності під час операції знизився з 2000 до 2018 року в 16 разів! Тепер рівень смертності тут найнижчий серед аналогічних клінік Європи.

-           більшість дітей можна врятувати, якщо вчасно зробити операцію.  В Україні такі операції проводить Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, який проводить щорічно близько 3000 операцій.

-           Всі види операцій для українських дітей проводяться безкоштовно, в Центрі також обстежуються та лікуються іноземці.

 

На кошти, зібрані під час «Пробігів під каштанами», для Центру дитячої кардіології була закуплена низка необхідного обладнання та матеріалів, зокрема унікальна дороговартісна апаратура:

 

 • У 2010 році в Центрі з’явився єдиний в Україні апарат екстракарпоральной мембранної оксигенації ( «Штучне серце»).
 • У 2013 році був придбаний контрапульсатор CS300 (третій в Україні) - апарат, який забезпечує адекватний кров’яний тиск в момент, коли маленьке серце не може зробити це самостійно.
 • У 2014 році на кошти, зібрані учасниками Пробігу, Центр був обладнаний автономною системою опалення та нагріву води, що забезпечило його безперебійну роботу в непростих умовах зими 2014/2015.
 • У 2015 році для Центру придбали кардіомонітори А8 і М9500, а також оплатили ряд необхідних діагностичних і ремонтних робіт обладнання клініки на загальну суму понад ₴ 1 000 000 грн.
 • У 2016 році кошти, зібрані учасниками «Пробігу під каштанами», стали частиною суми, яка була необхідна для заміни рентгенівських трубок в ангіографічній установці. Цей апарат – «Золотий стандарт» для обстежень пацієнтів та проведення операцій без розрізу. Кожен день на цьому апараті проходить обстеження і оперуються до 10 дітей.
 • У 2017 році в Центр кардіології та кардіохірургії МОЗ України передано чек на суму ₴ 1 500 000.
 • У 2018 році – чек на рекордну суму ₴2 000 000! У жовтні 2018 року відділення електрофізіології та рентгенхірургічних методів лікування порушень ритму серця Центру дитячої кардіології отримало довгоочікуване обладнання – Електрофізіологічну Кардіонавігаційну Систему EnSite™.

 

За роки допомоги Центру дитячої кардіології та кардіохірургії «Пробіг під каштанами» зібрав більше $ 630 000.

 

 

Контактна особа: Ольга Журавльова PR-менеджер

27-го «Пробігу під каштанами»

pr@probeg.kiev.ua | +38 (063) 781 72 13 (Viber)

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

схожі новини