Новини 12:28

Аваков відмовився балотуватися до Ради

Міністр закликав усіх кандидатів проводити виборчу кампанію в суворій відповідності з законом, не застосовувати сумнівні і протизаконні схеми і співпрацювати з МВС в частині забезпечення громадської безпеки.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не буде балотуватися до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах як кандидат в нардепи. Про це 31 травня він написав у Facebook.

 

«Для того, щоб гарантувати рівновіддаленість та неупередженість системи МВС на парламентських виборах, я прийняв рішення не брати політичної участі у цій виборчій кампанії і не балотуватися в народні депутати України», - заявив він.

 

Міністр також повідомив, що за його наказом підвідомчі органи виконавчої влади почали забезпечення виборчого процесу, і закликав усіх кандидатів проводити виборчу кампанію в суворій відповідності з законом, не застосовувати сумнівні і протизаконні схеми і співпрацювати з МВС в частині забезпечення громадської безпеки.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів" і постановив призначити позачергові вибори до ВР на 21 липня 2019 року.

схожі новини