Новини 13:44

Зеленський дав НАБУ і САП три місяці, щоб довести свою ефективність

Президент зазначив, що гарантує незалежність антикорупційних інституцій і захист від втручання в їх діяльність.

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з керівниками Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) дав їм три місяці, щоб досягти прогресу у розслідуванні резонансних схем. Про це у п'ятницю, 31 травня, йдеться в повідомленні на офіційному сайті президента.

 

Повідомляється, що Зеленський провів зустріч з директором НАБУ Артемом Ситником і керівником САП Назаром Холодницький, щоб обговорити поліпшення взаємодії антикорупційних органів та підвищення їх ефективності.

 

"Володимир Зеленський зазначив, що гарантує незалежність антикорупційних інституцій і захист від втручання в їх діяльність", - йдеться в повідомленні.

 

Зеленський також зазначив, що громадяни України вимагають невідворотності покарання для корупціонерів.

 

"Наявність відчутних результатів у розслідуванні резонансних корупційних злочинів протягом найближчих трьох місяців буде показником спроможності САП і НАБУ відповісти на очікування українців. Також учасники зустрічі обговорили пропозиції законодавчого та практичного характеру з удосконалення роботи спеціалізованих антикорупційних інституцій", - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ невідкладно поінформувати Раду Європи та ООН про законодавчі повноваження НАБУ здійснювати міжнародну співпрацю з антикорупційними органами іноземних держав. 

схожі новини