Новини 14:47

У Києві організували марш за звільнення бранців Кремля

У заході беруть участь близько 500 людей.

У центрі Києва 1 червня небайдужі влаштували марш на підтримку політичних в’язнів Кремля - українських громадян, яких незаконно утримують в російських тюрмах.

 

Рух почався від парка Шевченка. У марші беруть участь близько 500 людей. Вони скандують "Свободу патріотам", "В'язні Кремля, ми вас не забули", "Росія - геть з України". Вони вимагають від нової влади звільнення українських політв'язнів.

 

 

Учасники маршу пройшли до будівлі Червоного хреста у Києві, після чого продовжили рух у бік Адміністрації президента України.

 

Також до маршу приєдналась виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка вимагає, щоб українським лікарям надали доступ до українських полонених.

 

 

Координатор організації С14, які влаштували акцію, Сергій Мазур заявив, що вони сподіваються на те, що президент України зможе побачити акцію по телебаченню.

 

Нагадаємо, 30 травня президент України Володимир Зеленський зустрівся з рідними і близькими українців, які незаконно утримуються в Росії і знаходяться в полоні бойовиків на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей і в Криму. 

схожі новини