Новини 14:45

США можуть запровадити безвіз для Польщі - Трамп

За словами президента США, відповідне рішення буде прийнято протягом 90 днів.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що рішення про можливе скасування віз для громадян Польщі, ймовірно, буде прийнято протягом 90 днів. Про це повідомляє tvn24.pl.

 

За словами глави Білого дому, Варшава відповідає усе більшій кількості критеріїв, необхідних для приєднання до програми безвізового режиму Visa Waiver.

 

Так, на питання польського журналіста, чи буде рішення про скасування віз оголошено під час потенційного візиту Трампа в Польщу у вересні, американський лідер сказав: "Я думаю, що це чудова ідея, спасибі за цю пропозицію".

 

"Ми рухаємося вперед, хоча це складний процес. Ми запрошуємо приєднатися до цієї програми невелику кількість країн, але Польща - одна з них. Думаю, що, ймовірно, ми приймемо рішення у найближчі 90 днів", - заявив глава США.

 

"Я дивлюся на це дуже оптимістично, тому що я вважаю, що це перша американська адміністрація, яка ставилася до цього питання настільки серйозно і всебічно", - відповів президент Польщі Анджей Дуда.

 

Нагадаємо, 12 червня Трамп і Дуда підписали нову оборонну угоду, за якою ще 1000 американських військових розмістять у Польщі на ротаційній основі.  За словами Трампа, Варшава нестиме витрати за додаткове розгортання американських військ і зауважив, що не буде змінювати загальну кількість американських військ, які розміщені по всій Європі. 

схожі новини