Новини 11:48

МВФ обговорить питання про нову програму з Україною після виборів

Райс додав, що попередньо це питання порушувалося під час візиту місії МВФ.

Міжнародний валютний фонд буде обговорювати питання про формат співпраці з Україною після проведення в країні парламентських виборів. Про це на брифінгу у Вашингтоні 14 червня заявив директор департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс.

 

Відповідаючи на питання про можливий запуск нової програми з Україною терміном три або чотири роки, Райс заявив, що у фонді чекають закінчення виборів, перш ніж можна буде обговорювати це питання

 

 
 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 28 травня в Києві під час зустрічі з місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом заявив, що Україна продовжуєспівпрацю з МВФ.

 

Нагадаємо, офіційний представник МВФ Джеррі Райс 23 травня повідомив, що Фонд очікуєпарламентських виборів і формування нового уряду в Україні для обговорення подальшої співпраці, проте його місія наразі проводить конструктивні дискусії в Києві про останні події та економічну політику.

 

Місія МВФ розпочала свою роботу в Україні 21 травня для того, щоб надати оцінку українським реформам, які уряд зобов’язався провести в межах програми співпраці.

 

Зокрема, серед вимог Фонду до України було зрівняння цін на газ для населення з ринковими цінами, проведення реформи у банківському секторі, зменшення розміру дефіциту державного бюджету, запровадження кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Вона перебуватиме в Україні 2 тижні.