Новини 14:21

Телеміст з пропагандистами РФ. ГПУ зареєструвала провадження щодо держзради

Усі причетні - від власника каналу до ведучого, що оприлюднив анонс, - викликані на допит.

Генеральна прокуратура України у зв‘язку з намірами телеканалу NewsOne провести спільний телеміст "Треба поговорити" з російським підсанкційним каналом у понеділок, 8 липня, зареєструвала провадження про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України. Про це у Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

 

«В зв‘язку з намірами телеканалу «Ньюз - Ван» провести спільний телеміст з російським підсанкційним каналом ГПУ зареєструвала сьогодні провадження про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України. Причетні - від власника каналу до ведучого, що оприлюднив анонс- викликані на допит. Готується подання до суду про арешт активів», - написав він.

 

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст «Надо поговорить» українського телеканалу NewsOne і російського «Россия 24» дешевим, але небезпечним піар-ходом перед достроковими парламентськими виборами.

 

Раніше керівник Служби безпеки України Іван Баканов закликав провести засідання Ради національної безпеки і оборони, де запропонує ввести санкції до юрособам, які здійснюють мовлення під логотипами "112 Україна" і "Newsone".

 

Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк прокоментував анонсований телеміст між українським телеканалом Newsone і російським каналом "Росія 24".

 

NewsOne уже заявив про скасування телемарафону "Треба поговорити".

 

Як повідомлялось, головний російський пропагандист Дмитро Кісельов анонсував на 12 липня проведення так званого телемосту "Треба поговорити" між російським каналом «Росія 1» і українським телеканалом NewsOne, який фактично належить куму Путіна Віктору Медведчуку.

схожі новини