Новини 11:15

Президент Грузії про заяву Путіна: це краще, ніж погрози, ми почекаємо

Саломе Зурабішвілі зазначила, що вона буде першою, "хто закличе до деескалації".

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що сподівається на припинення зростання напруженості у відносинах з Росією. Про це повідомляє The Associated Press.

 

Зокрема, коментуючи заяву президента РФ Владіміра Путіна про небажання вводити санкції проти Тбілісі, вона відповіла: "Ми почекаємо і дізнаємося, якою є реальність. Однак я б вважала за краще такі висловлювання, ніж погрози".

 

"Ми зі свого боку, зрозуміло, готові до того, щоб не здійснювати ескалацію", - зауважила вона.

 

Зокрема, Зурабішвілі зазначила, що вона буде першою, "хто закличе до деескалації".

 

"Я тут для того, щоб захищати мій народ. Ніхто не буде вчити мене патріотизму", - додала вона.

 

 9 липня Державна дума Росії одноголосно ухвалила постанову "Про можливі додаткові економічні заходи у зв'язку з антиросійськими провокаціями в Грузії".Згодом Путін оголосив, що не став би вводити санкції проти Грузії "з поваги до грузинського народу". 

 

Нагадаємо, 8 липня телекомпанія "Руставі-2" призупинила мовлення через акцію протесту перед її офісом у зв'язку із нецензурною заявою Габунія на адресу Путіна в ефірі. Зокрема, у телекомпанії зазначили, що МВС Грузії не змогло забезпечити безпеку журналістів, адже учасники акції кидали різні предмети в будівлю телекомпанії і погрожували увірватися всередину. Водночас гендиректор телекомпанії Ніка Гварамія наголосив, що протести  - "це не спонтанна акція, а акція, організована владою". Своєю чергою, президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила нецензурну заяву ведучого до Путіна. Також МЗС Грузії назвало заяви провокацією, "спрямованою на поглиблення і без того складної ситуації в грузино-російських відносинах".

 

Згодом стало відомо,  що Габунія на два місяці відсторонили від роботи. Однак керівництво телеканалу вирішило не звільняти журналіста.

схожі новини