Новини 13:39

Джонсон планує дострокові вибори у Британії після Brexit – The Times

Високопосадовці з його команди зауважили, що планують вибори до літа 2020 року.

Головний кандидат на посаду прем'єр-міністра Великої Британії Борис Джонсон запланував провести дострокові загальні вибори, поки на опозиційну партію Лейбористської партії очолює Джеремі Корбін. Про це повідомляє биртанське видання The Times.

 

Зокрема, високопосадовці з його команди зауважили, що планують вибори до літа 2020 року.

 
Наголошується, що Джонсон міг би оголосити про дострокові вибори після Brexit.

 

Водночас один p членів команди Джонсона повідомив The Times: " Є бажання зробити це, поки Корбін обіймає свою посаду. Лейбористи абсолютно розділені — Brexit вбиває їх. Лейбористи не в змозі боротися на загальних виборах."

 

Нагадаємо, 13 червня Джонсон з великим відривом переміг під час першого раунду голосування за наступного лідера Консервативної партії. Кандидатуру Джонсона у першому раунді підтримали 114 з 313 консерваторів. Так, на другому місці опинився міністр закордонних справ Джеремі Хант з 43 голосами. Водночас третє місце зайняв міністр довкілля Майкл Гоув з 37 голосами..

 

Раніше Джонсон пообіцяв вивести  Британію з ЄС 31 жовтня у разі перемоги на виборах.

 

Так, 7 червня Тереза Мей офіційно покинула посаду голови Консервативної партії. Вона продовжуватиме виконувати обов’язки глави уряду, доки партія не обере нового прем’єра.

 

Згодом ЗМІ назвали головних претендентів на посаду прем'єр-міністра. Серед них: екс-глава МЗС Борис Джонсон, колишній міністр з питань Brexit Домінік Рааб, міністр навколишнього середовища Майкл Гоув, глава МЗС Джеремі Хант і глава МВС Саджид Джавід. 

схожі новини