Новини 15:56

СБУ заблокувала механізм нелегальні пасажирські перевезення з "ЛНР"

Мешканець Луганська організував нелегальні пасажирські перевезення з території так званої "ЛНР" на підконтрольну українській владі територію та у зворотному напрямку.

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) блокували механізм нелегальних пасажирських перевезень з тимчасово окупованої території Луганської області. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

Зокрема, як встановили оперативники спецслужби, мешканець Луганська організував нелегальні пасажирські перевезення з території так званої "Луганської народної республіки" на підконтрольну українській владі територію та у зворотному напрямку. Також організацією перевезень займалися двоє мешканців Києва.

 

"Автобуси з пасажирами прямували до РФ через тимчасово неконтрольовану українською владою ділянку державного кордону та в’їжджали в Україну через пункти пропуску", - зазначили у  відомстві.

 

До того ж за даними спецслужби, організатор перевезень надавав матеріальну підтримку бойовикам "ЛНР". Зокрема, чоловік надавав транспортні засоби для перевезення бойовиків та сплачував "податки" до бюджету псевдореспубліки. Під час обшуків за місцем проживання підозрюваних оперативники виявили документацію, що підтверджує їх причетність.

 

"Наразі трьом співучасникам протиправної схеми оголошено про підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, накладено арешт на транспортний засіб,  вирішується питання про обрання фігурантам запобіжних заходів", - повідомили  в СБУ.

 

Нагадаємо, що 15 липня оперативники Служби безпеки України встановили, що кілька українських громадян за погодженням із представниками терористичних організацій "Л/ДНР" зареєстрували на тимчасово окупованих територіях комерційні структури для надання послуг "націоналізованим" підприємствам у псевдореспубліках.

 

 

 

 

схожі новини