Новини 2019-07-19 15:43

Бойовиків "Л/ДНР" змушують оформлювати російські паспорти - розвідка

Частина терористів продовжує ухилятися від отримання громадянства РФ унаслідок розчарування в перспективах "руського миру".

Російське окупаційне командування примушує особовий склад бойовиків "Л/ДНР" подавати документи на оформлення російських паспортів. Про це у п'ятницю, 19 липня, повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

Зазначається, що частина бойовиків, призваних з-поміж місцевих жителів, продовжує ухилятися від отримання громадянства РФ, унаслідок розчарування в перспективах "руського миру".

 

Крім того, за інформацією розвідки, командування російських окупаційних військ розпорядилось про те, що паспорти "військових" будуть зберігатись у штабах частин до їх звільнення з військової служби по закінченню контрактів.

 

Нагадаємо, президент Росії Владмір Путін спростив отримання російського громадянства для жителів підконтрольної Україні частини Донецької і Луганської областей України. 

 

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ розробити механізми надання громадянства етнічним українцям, що живуть в інших країнах. 

 

 

 

 

схожі новини