Новини 15:31

Слідство має нові версії вбивства Шеремета - Луценко

За словами Луценка, до розслідування залучені іноземні фахівці.

Генеральна прокуратура України має гарячі версії вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це повідомив генеральний прокурор Юрія Луценка у Facebook.

 

Як повідомив Луценко, вчора, 19 липня, відбувся черговий щоквартальний звіт глави Національної поліції Сергія Князєва та начальника Карного розшуку щодо розслідування справи про вбивство Шеремета. Він додав, що правоохоронці мають гарячі версії вбивства.

 

"Допитано сотні осіб. Перевірено десятки тисяч. Залучені іноземні фахівці. Є гарячі версії. Робиться все можливе", - заявив генпрокурор.

 

Нагадаємо, 20 липня, в Києві відбулася акція пам'яті до третіх роковин з дня вбивства журналіста Павла Шеремета 

 

Як повідомлялося, до розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета залучали представників Федерального бюро розслідувань при Міністерстві юстиції США.

 

Нагадаємо, 20 липня у МВС повідомили, що українські правоохоронці досі не мають прогресу у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета через його російське громадянство. 

 

 20 липня  Києві відбулася акція пам’яті журналіста Павла Шеремета, якого рівно два роки тому підірвали в автомобілі керівника видання «Українська правда» Олени Притули.

 

У грудні 2017 року Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що вбивці Шеремета все ще не встановлені. Також у поліції повідомили, що правоохоронці допитали понад три тисячі свідків у справі про вбивство журналіста.

 

Нагадаємо, Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

У СБУ раніше назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.