Новини 14:30

КПВВ "Майорське" закрили після виявлення артилерійської міни

Наразі група розмінування проводить заходи з вилучення виявленого вибухонебезпечного предмета.

Контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Майорське" в Донецькій області у неділю, 21 липня, знову тимчасово припинив пропуск громадян після виявлення вибухонебезпечного предмету. Про це  повідомив прес-центр Державної прикордонної служби у Facebook.

 

 

Як зазначається, Держприкордонслужба за погодженням з Командування операції Об'єднаних сил припинила роботу КПВВ "Майорське". Персонал та цивільні, які знаходилися на території контрольного пункту, були відведені в безпечне місце.

 

За даними ДПСУ, близько 12:10 за 150 метрів від КПВВ піротехніки виявили нерозірвану артилерійську міну 122-го калібру. Наразі група розмінування проводить заходи з вилучення виявленого вибухонебезпечного предмета.

 

 

"Про відновлення пропускних операцій у КПВВ "Майорське" буде повідомлено додатково", - підкреслили у відомстві.

 

Нагадаємо, у Донецькій області на лінії розмежування у неділю, 21 липня, після дзвінка про мінування закрили контрольний пункт пропуску в'їзду-виїзду "Майорське". Згодом з'явилася інформація, що контрольно-пропускний пункт повністю відновив пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування. 

 

Однак, станом на 13:00, у ході додаткового обстеження території КПВВ "Майорське", піротехнічними підрозділами ДСНС Донеччини було знайдено фрагмент мінометної міни.