Новини 14:52

Заміна членів ДВК. Поліція відкрила справу за порушення на 94-му окрузі

Наразі ведуться слідчі дії, встановлюють всі обставини даного факту.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права в одномандатному виборчому окрузі №94 (Васильків, Обухів, Васильківський та Обухівський райони Київської області) під час голосування на вибори у Верховну Раду у неділю, 21 липня. Про це повідомив у Facebook т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції Київської області Андрій Нєбитов.

 

Таким чином поліція відреагувала на звернення незалежної медіа-профспілки.

 

"Звернення голови незалежної медіа-профспілки виявили в засобах масової інформації. Зокрема, за його словами, члени окружної виборчої комісії без відома представників однієї з політичних партій безпідставно замінили членів дільничних виборчих комісій", - написав Нєбитов.

 

Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 157 Кримінального кодексу України ("Перешкоджання здійсненню виборчого права"). В даний час ведуться слідчі дії, встановлюють всі обставини даного факту.

 

Раніше партія "Об'єднання "Самопоміч" поскаржилася в Центральну виборчу комісію з приводу підготовки фальсифікацій в одномандатному виборчому окрузі №94, а також подала заяви в поліцію. У партії вимагали розпустити окружну виборчу комісію і повністю замінити її складу, щоб забезпечити справедливий підрахунок голосів.

 

Відзначимо, що в окрузі №94 зареєстровано 42 кандидата.

 

Як повідомлялося, у день дострокових парламентських виборів 21 липня станом на 13:00 співробітники Національної поліції зареєстрували 838 повідомлень про порушення виборчого законодавства. 

 

В Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

схожі новини