Новини 15:35

У штабі ООС повідомили, як голосують українські військові на Донбасі

Зазначається, що у Донецькій та Луганській областях військові голосують на 211 виборчих дільницях у 18 виборчих округах.

У районі проведення операції Об'єднаних сил у неділю, 21 липня, триває голосування на виборчих дільницях у рамках позачергових виборів депутатів до Верховної Ради України. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"Своїм виборчим правом на дільницях для голосування користуються військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань України, що залучені до проведення операції Об'єднаних сил", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

Зазначається, що у Донецькій та Луганській областях військові голосують на 211 виборчих дільницях у 18 виборчих округах.

 

"Для того, щоби усі військовослужбовці скористались своїм конституційним правом участі у виборчому процесі, командуванням Об'єднаних сил, а також командирами оперативно-тактичних угруповань та військових частин було завчасно проведено значну організаційну роботу. Зокрема, було опрацьовано питання тимчасової заміни військовослужбовців на бойовому чергуванні, організовано транспортування військовослужбовців в райони розміщення виборчих дільниць тощо", - наголосили у штабі.

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.