Новини 20:29

Зеленський запросив Вакарчука обговорити посаду прем’єра

Своєю чергою, лідер партії "Голос" також відповів на питання про прем'єрство.

Президент Володимир Зеленський заявив, що запрошує лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука обговорити посаду прем’єр-міністра.

 

 

Зазначається, що дана заява прозвучала після оголошення результатів Національного екзит-полу станом на 18:00.

 

"Наша ініціатива до пана Вакарчука була ще на президентських виборах. Ми запрошуємо до розмови пана Вакарчука. Питання з приводу прем‘єра Вакарчука - це питання до нього, тому що це велика відповідальність", - зазначив глава держави.

 

 

"Мені здається, що це питання саме до Слави, до Вакарчука, тому що це велика відповідальність, і це повинен бути гуру економіки", - додав він.

 

Своєю чергою, відповідаючи на питання про прем'єрство Вакарчук відповів: "Ми побачили поки що перередні екзит-полів і говорити про політику поки зарано, оскільки треба дочекатися остаточних цифр. Але наша команда готова до будь-яких посад: великих, малих, волонтерських". Про це повідомив власний кореспондент Тижня.

 

Також він додав, що в новому парламенті вони не готові будуть співпрацювати з політичними партіями, які будуть відверто проросійськими або відстоювати "неукраїнські інтереси".

 

Так, одним з перших законопроектів за інінціативою "Голосу" буде деолігархізація, зокрема, медіа. На думку Вакарчука, потрібно зменшити вплив великого бізнесу на українські ЗМІ.

 

Нагадаємо, стали відомі результати Національного екзит-полу у дострокових парламентських виборах станом на 18:00.  За даними Національного екзит-полу, лідирує партія "Слуга народу" (43, 9 %), "Опозиційна платформа - За життя" (11, 5%), "Європейська солідарність"(8,9%). Водночас "Батьківщина" набирає 7, 6%, а "Голос"  - 6, 3%.

 

Раніше явка виборців на позачергових виборах до Верховної ради, за даними Центральної виборчої комісії, станом на 16:00 неділі, 21 липня, склала 33,8%.

 

Як повідомлялось, в  Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах.

схожі новини