Новини 10:39

ОБСЄ зафіксувала від початку "хлібного перемир’я" 75 порушень режиму тиші

Мова йде про три вибухи, 21 снаряд і 51 постріл із великокаліберного кулемета та стрілецької зброї, здійснені у Луганській області.

Від початку доби, 21 липня, коли вже було оголошене "хлібне перемир’я", Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 75 порушень режиму припинення вогню. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

 

"У період між 00:01 та 16:00 21 липня Місія зафіксувала загалом 75 порушень режиму припинення вогню (3 вибухи, 21 снаряд і 51 постріл із великокаліберного кулемета та стрілецької зброї)", - сказано у повідомленні. 

 

Спостерігачі уточнили, що майже всі обстріли (74, зокрема 2 вибухи) були зафіксовані у період між 00:01 та 8:00 по території Луганської області, у районах на схід від Попасної (підконтрольної урядові), та поблизу Золотого (підконтрольне урядові).

 

У період між 8:01 і 12:00 СММ зафіксувала 1 вибух у Донецькій області, неподалік від Авдіївки (підконтрольна урядові). 

 

Водночас у період між 12:01 і 16:00 не було зафіксовано жодного порушення режиму припинення вогню.

 

Своєю чергою, за даними штабу ООС, на Донбасі у неділю, 21 липня, збройні формування Російської Федерації та її найманці один раз порушили режим припинення вогню. 

 

Крім того, в результаті підриву на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійно-розвідувальною групою противника, два військовослужбовці загинули та два отримали поранення.

 

"За даними розвідки, 21 липня один окупант загинув та двоє поранені", - повідомили у штабі.

 

До того ж, від початку поточної доби обстрілів позиції Об'єднаних сил не зафіксовано.

 

Нагадаємо, 21 липня на Донбасі стартував період перемир'я, який був погоджений у Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи як безстроковий.

схожі новини