Новини 2019-07-25 12:50

Екс-очільнику апарату київського суду повідомили про підозру по справі Майдану

Наразі триває досудове розслідування.

Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури повідомило про підозру колишньому керівнику апарату суду та його заступнику одного із районних судів м. Києва по справі Майдану. Про це у четвер, 25 липня, повідомляє прес-служба управління.

 

Як зазначається, екс-керівника апарату суду та його заступника підозрюють у незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (внесення неправдивих відомостей до цієї системи) при розподілі справ між суддями, які потім арештовували учасників протесу на Майдані у січні-лютому 2014 року.

 

"Досудове розслідування триває. Збираються та перевіряються на предмет достатності для притягнення до кримінальної відповідальності докази стосовно співучасників цих та інших злочинів, вчинених під час акцій протесту у 2013-2014 роках", - додали у прес-службі.

 

Як повідомлялося, управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) 15 липня завершено слідство у черговому кримінальному провадженні за фактами вчинення злочинів під час Революції Гідності.