Новини 2019-07-26 16:37

Майбутній нардеп фігурував у "розмовах Глазьєва" щодо окупації Криму Росією

Крім того, з 2006 по 2010 рік самовисуванець Сергій Коровченко був помічником на той час народного депутата Андрія Портнова.

Майбутній народний депутат, самовисуванець Сергій Коровченко фігурував у "плівках Глазьєва" – телефонних розмовах стосовно захоплення Криму Росією, що їх записали українські спецслужби у лютому 2014 року. Про це у п'ятницю, 26 липня, повідомляє Слідство.Інфо.

 

 

Як зазначається, на "плівках" радник президента РФ Сєргєй Глазьєв розповідає депутату Держдуми Констянтіну Затуліну, що Коровченка як міністра юстиції Криму і людину Віктора Медведчука слід зберегти на посаді.

 

"Я там з Медведчуком зараз зв'язався, вони дадуть свої пропозиції. У них там вже зараз міністр юстиції Криму (Коровченко – ред.), чинний на сьогоднішній день. Це їхній хлопець, вони його добре характеризують. Він сказав, що підтягне команду юридичну. Нам треба цього Коровченка зберегти, щоб він міністром юстиції Криму і залишився", – каже Глазьєв.

 

Крім того, з 2006 по 2010 рік Коровченко був помічником на той час народного депутата Андрія Портнова. Коли Віктор Янукович став президентом, Портнов опинився в Адміністрації, а Коровченко спочатку керував управлінням з представництва в судових органах Ради міністрів АР Крим, а потім, у 2013-2014 роках, очолював Головне управління юстиції.

 

За фактом розмови з "плівок Глазьєва" велося розслідування, і, хоч на посаді Коровченко не лишився, офіційних обвинувачень йому не висунули.

 

За даними журналістів, на виборах у Раду його підтримувала "Батьківщина". На зустрічах з виборцями Коровченка неодноразово супроводжував чинний нардеп Валерій Дубіль, а в київському осередку партії головує зять фігуранта "плівок" Віталій Нестор.

 

Зауважимо, на 210 окрузі у Прилуках на Чернігівщині самовисуванець Коровченко випередив свого конкурента всього на 0.19% або 153 голоси. За даними на сайті ЦВК, він є головою ГО "Громадський рух Сергія Коровченка "ОНОВЛЕННЯ", безпартійний.

 

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України вважає Глазьєва ключовим виконавцем у посяганні на територіальну цілісність України та розв’язання агресивної війни. Ще у 2014 році СБУ відкрила провадження щодо Глазьєва за заклики до військового конфлікту.

 

Як повідомлялося, свого часу в інтерв'ю ВВС Глазьєв назвав президента України "нацистом" і висловив думку, що договір про асоціацію України з ЄС нелегітимний так само, як і сам український президент. 

 

Крім того, раніше Глазьєв закликав бомбити українську армію.

схожі новини