Новини 2019-07-27 12:08

Після складної операції пішов з життя відомий спортсмен Роман Вірастюк

На 51-му році життя помер бронзовий медаліст чемпіонату Європи 1994 року по штовхання ядра Роман Вірастюк.

У суботу, 27 липня, помер український спортсмен Роман Вірастюк.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив його брат Василь Вірастюк. 

 

За його словами, 11 липня Вірастюку-старшому було проведено термінову складну операцію. 

 

Прощання з Романом Вірастюком відбудеться 28 липня біля Міністерства молоді та спорту, поховають його 29 липня в Івано-Франківську, повідомив Василь Вірастюк. 

 

Роман Вірастюк - 17-разовий чемпіон України зі штовхання ядра, бронзовий призер чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, на Олімпіаді 1996 року зайняв 6 місце, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, колишній капітан олімпійської збірної України з легкої атлетики. 

 

Після завершення спортивної кар'єри Вірастюк працював головою департаменту олімпійських видів спорту в Міністерстві молоді та спорту України, очолював спорткомітет Івано-Франківської ОДА, працював ведучим на кількох спортивних телепроектах. 

 

На позачергових парламентських виборах, що відбулися 21 липня, Роман Вірастюк балотувався як самовисуванець на мажоритарному окрузі №84 в Івано-Франківській області, за підсумком виборів посів четверте місце.