Новини 2019-07-31 17:15

Укртранснафта отримала частину компенсації від РФ у розмірі понад 2,3 млн євро за брудну нафту

В Укртранснафті пояснили, що розмір компенсації визначається згідно з додатковою угодою до чинного договору на транзит.

АТ «Укртранснафта» отримала від ПАТ «Транснефть» частину компенсації у розмірі понад 2,3 млн євро за потрапляння нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук до української ділянки нафтопроводу «Дружба». Про це повідомляє прес-служба Укртранснафти у Facebook.

 

«Укртранснафта отримала від Транснефті частину компенсації у розмірі понад €2,3 млн євро за потрапляння нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук до української ділянки нафтопроводу Дружба. Це, зокрема, вже дозволило покрити недоотриманий дохід компанії, спричинений тимчасовою зупинкою транзиту у квітні", - зазначається в повідомленні.

 

 

До того ж  в Укртранснафті пояснили, що розмір компенсації визначається згідно з додатковою угодою до чинного договору на транзит та залежить від періоду резервування російською компанією потужностей української нафтотранспортної системи, до якої потрапила нафта із підвищеним вмістом хлорорганіки.

 

Нагадаємо, що 11 травня оператор системи магістральних нафтопроводів України "Укртранснафта" відновила транзит нафти до Європейського союзу нафтопроводом "Дружба". 

схожі новини