Новини 2019-08-05 19:46

Окружний адмінсуд витребував документи про громадянство Супрун

Також суд ухвалив витребувати від Секретаріату Кабміну копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь Супрун з моменту призначення її на цю посаду та до 5 серпня включно.

Окружний адміністративний суд міста Києва витребував у Державної міграційної служби України документи на підтвердження припинення в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун громадянства США. Про це повідомляє прес-служба суду.

 

Відповідне рішення ухвалено на підготовчому засіданні ОАСК у справі за позовом Ігоря Мосійчука до в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень міністра та визнання її дій протиправними.

 

“Суд зобов’язав Державну міграційну службу України надати належним чином засвідчену копію документа, що підтверджує припинення Надією Супрун громадянства США, виданого уповноваженим органом США”, - йдеться в повідомленні.

 

До того ж зазначається, що суд ухвалив витребувати від Секретаріату Кабінету міністрів України копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь в.о. міністра Супрун з моменту призначення її на цю посаду та до 5 серпня включно.

 

Крім того, вказані матеріали необхідно надати до суду протягом місяця – до 5 вересня 2019 року, зазначає прес-служба.

 

Також у суді  інформують, що наступне підготовче засідання у справі призначено на 30 вересня 2019 року.

 

Нагадаємо, що 20 травня в.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що не подаватиме у відставку з посади очільниці МОЗ, а реформування медичної галузі триватиме.

схожі новини