Новини 2019-08-07 11:58

Український літак був пошкоджений унаслідок ракетної атаки у Лівії

Зазначається, що літак виконував рейс із транспортування гуманітарного вантажу для потреб Товариства Червоного Півмісяця Лівії та мав усі необхідні дозволи.

Міністерство закордонних справ України 7 серпня підтвердило інформацію про обстріл українського літака Іл-76 в аеропорту лівійського міста Місрата.

 

Зокрема, у МЗС, посилаючись на інформацію Державної авіаційної служби України, підтвердили, що 5 серпня о 00:17 за місцевим часом під час розвантаження український літак був пошкоджений унаслідок ракетної атаки на аеропорт.

 

"Унаслідок атаки була знищена хвостова частина літака, легко поранений оператор екіпажу судна, а також знищені паспортні документи штурмана. Екіпаж судна у повному складі евакуювали у безпечне місце", - повідомили в МЗС.

 

Разом з тим, дипломати уточнили, що літак виконував рейс із транспортування гуманітарного вантажу для потреб Товариства Червоного Півмісяця Лівії та мав усі необхідні дозволи.

 

"Департамент консульської служби МЗС і посольство України в Тунісі у взаємодії з експлуатантом судна вживають заходів консульського реагування: встановлення контакту з членами екіпажу літака, надання необхідної допомоги, документування штурмана, а також повернення громадян України на батьківщину", - зазначили у відомстві.

 

Нагадаємо, що командувач самопроголошеної "Лівійської національної армії" Халіфа Хафтар  4 квітня віддав наказ своїм військам розпочати наступ на столицю країни Тріполі.

схожі новини