Новини 09:32

Трамп відреагував на вибух ракетної установки в Росії

Інцидент з рідинною руховою установкою в РФ допоміг Вашингтону багато чого довідатися/

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп 13 липня відреагував на вибух ракетної установки в Архангельській області, який стався 8 серпня. За його словами,  США мають технологію, подібну до російської, але просунутішу.

 

"Сполучені Штати багато дізналися після вибуху ракети в Росії. У нас є подібні, але більш просунуті технології. Вибух російського Skyfall (Бурєвєснік, – Ред.) змусив людей переживати щодо стану повітря не тільки поруч з об'єктом, але і за його межами. Недобре!", - написав Трамп у Twitter.

 

 

 

 

Нагадаємо, 8 серпня Міноборони РФ заявило про загибель двох і поранення шести осіб у результаті вибуху рідинної реактивної рухової установки на ракетному полігоні Біломорської військово-морської бази поблизу села Ньонокса в Архангельській області.

 

10 серпня держкорпорація Росатом заявила про загибель п'ятьох своїх співробітників і поранення ще трьох у результаті цього вибуху. У компанії зауважили, що аварія сталася "в період робіт, пов'язаних з інженерно-технічним супроводом ізотопних джерел живлення на рідинній руховій установці".

схожі новини