Новини 10:13

Суд випустив з-під варти ще одного фігуранта справи "Роттердам+"

Екс-начальник відділу НКРЕКП Тарас Ревенко вийшов під заставу 1 млн 900 тис. грн.

Іще одному підозрюваному у справі "Роттердам+", екс-начальнику відділу НКРЕКП Тарасу Ревенкові, Солом’янський районний суд Києва у понеділок, 12 серпня, дозволив вийти з-під варти під заставу 1 млн 900 тис. грн за умови, що сума внесуть упродовж 5 днів. Про це повідомляє 5 канал.

 

Як зазначається, прокурори клопотали про взяття під варту на 60 діб або заставу в 5 млн грн. Суму пояснювали завданою державі шкодою на 19 млрд грн.

 

Cторона захисту заявила, що підозра необґрунтована, а прокурори не надали рішення Окружного адміністративного суду Києва, апеляційної та касаційної інстанцій, які визнали формулу законною та економічно обґрунтованою.

 

Відтак, суд не задовольнив вимог прокуратури про 60-денний арешт, але зобов'язав Ревенка до 10 жовтня не покидати меж Києва без дозволу слідства, й утримуватися від спілкування з працівниками НКРЕКП щодо обставин кримінального провадження.

 

Раніше Солом'янський суд Києва дозволив вийти з-під варти під заставу 2 млн грн ще одному підозрюваному у "Роттердамі+" екс-члену НКРКЕП Володимиру Євдокімову.

 

Нагадаємо, 8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули "Роттердам+", про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків.

 

Директор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що фігурантів справи "Роттердам+" можуть оголосити в розшук.