Новини 10:07

Зеленський призначив нового керівника Національного інституту стратегічних досліджень

Мова йде про Олександра Литвиненка.
Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Литвиненка директором Національного інституту стратегічних досліджень і доручив йому в двомісячний термін внести пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту. Відповідний Указ №599/2019 оприлюднено на сайті глави держави у вівторок, 13 серпня.
 

 

"З метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення здійснення Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України повноважень у сфері національної безпеки держави, наукового супроводження вирішення проблемних питань зовнішньої політики, економічного, соціального і суспільно-політичного розвитку України, створення організаційних умов для проведення модернізації та функціонування Національного інституту стратегічних досліджень призначити Литвиненка Олександра Валерійовича директором Національного інституту стратегічних досліджень", - йдеться у документі.

 

Як зазначається, президент доручив новопризначеному директорові внести у двомісячний термін пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту, передбачивши його реорганізацію та скорочення штатної чисельності працівників.

 

Напередодні Указом №598/2019 глава держави звільнив Литвиненка з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України, а Указом №597/2019 увільнив Василя Яблонського від тимчасового виконання обов'язків директора Національного інституту стратегічних досліджень.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив керівника Офісу президента Андрія Богдана головою комісії державних нагород та геральдики.