Новини 2019-08-15 17:05

У Станиці Луганській побудують "обхідний тимчасовий міст"

Додатковий міст побудують, щоб не зупиняти роботу пункту пропуску.

Під час ремонту мосту в Станиці Луганській побудують ще один тимчасовий обхідний міст. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

 

"Для зручності громадян на час ремонту планується зробити тимчасовий обхідний міст. Щодо строків виконання робіт очільник Луганщини повідомив, що приблизно упродовж 2,5 місяців буде завершено першу із двох черг", - йдеться у повідомленні.

 

Так, за словами голови Луганської ОДА Віталія Комарницького, додатковий міст побудують, щоб не зупиняти роботу пункту пропуску.

 

До того ж Комарницький повідомив, що наразі немає проекту ремонту мосту через Сіверський Донець, проте роботи щодо розробки тривають.

 

"Радіо Свобода" пише, що проект розробляє один зі столичних науково-дослідних інститутів.

 

Зазначається, що Комарницький повідомив про дві черги будівництва. Перша – будівництво смуги завширшки у 2,5 метра з можливістю проїзду там карети "швидкої допомоги". На втілення такої ідеї може піти 2,5 місяці. Що планується у другій черзі – Комарницький не уточнив.

 

Нагадаємо, ДСНС  розпочала розмінування території поблизу моста в Станиці Луганській.

 

Раніше Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі у середу, 31 липня, домовилася про початок розмінування прилеглих до мосту в Станиці Луганській територій з 1 серпня. 

 

26 липня інженерам вдалось обстежити міст у Станиці Луганській.

 

Також Україна пропонує відкрити контрольно-пропускний пункт "Золоте" на час ремонту моста в Станиці Луганській. 

 

Як повідомлялось, Зеленський заявив, що Україна готова в односторонньому порядку розпочати відновлення мосту в районі Станиці Луганської.