Новини 2019-08-20 12:21

ПЦУ в Криму оскаржила рішення "суду" окупантів, яке позбавило вірян приміщення

Судове засідання по розгляду апеляційної скарги призначене на 29 серпня.

Кримська єпархія Православної церкви України оскаржить у "суді" позов окупаційної влади Криму про розірвання договору оренди приміщень кафедрального собору Володимира та Ольги за адресою Севастопольська, 17 у Сімферополі. Копію ухвали "суду" про прийняття скарги від імені Кримської єпархії ПЦУ “Кримській правозахисній групі” надав архієпископ Климент.

 

"Двадцять перший арбітражний апеляційний суд у Севастополі 6 серпня прийняв до провадження скаргу за позовом Міністерства майнових і земельних відносин Республіки Крим до Управління Кримської єпархії УПЦ Київського патріархату про стягнення грошових коштів, дострокове розірвання договору оренди, спонукання повернути нерухоме майно", - йдеться у документі.

 

 

Судове засідання по розгляду апеляційної скарги призначене на 29 серпня 2019 р., 17:30, у приміщенні "суду" за адресою: м. Севастополь, вул.Суворова, 21, зала 1192.

 

Як повідомлялося, Кримській єпархії Православної церкви України окупаційна влада півострова повторно відмовила в реєстрації української православної парафії.