Новини 2019-08-30 16:51

Аласанія розповів подробиці обшуку ДБР в його квартирі

Він не виключає зв'язок обшуку з позовом Богдана до програми "Схема" та НСТУ.

Голова правління "UA:Суспільне мовлення" Зураб Аласанія підтвердив обшуки ДБР в його квартирі та розповів подробиці. Про це він написав на сторінці у Facebook.

 

 «Поводилися дуже ввічливо і спокійно, двері не ламали, хату не перевертали. Забрали якісь старі копії якихось старих робочих документів, а також матеріали конференції Ради Европи по стратегічному розвитку Суспільного», - сказано в повідомленні.

 

Зураб Аласанія додає, що список вилучених документів настільки широкий, що важко зрозуміти, про що йдеться. «Що саме шукають - сказати складно, ухвалу суду мають на вилучення паперів і електронних носіїв», - повідомляє Аласанія.

 

Також він не виключає зв'язок обшуків з позовом главою Офісу президента Андрія Богдана до журналістів програми "Схеми" та НСТУ. «Є, що розслідувати? - чудово, нам приховувати немає чого (я запропонував групі забрати взагалі все, що є паперового в хаті - в протоколі слідча це відмітила, але обмежилась невеликим й дивним за складом стосом)», - додав Аласанія.

 

Також Голова правління "UA:Суспільне мовлення" додав, що вони готові до викликів на допити.

 

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Богдан подав судовий позов до Шевченківського районного суду Києва проти журналістів-розслідувачів програми "Схеми". 

 

Як повідомлялося, глава Офісу президента Андрій Богдан у позові до журналістів програми "Схеми" та НСТУ просить спростувати інформацію про нібито перетин ним 11 разів білоруського кордону за 2018 — початок 2019 року та шість перетинів російського кордонів із 2014 року.