Новини 2019-09-03 10:12

Конгресмени готують розслідування щодо Трампа - ЗМІ

Президента США підозрюють у схемах виплат жінкам грошей за мовчання.

Демократи в Конгресі США планують розпочати розслідування щодо ролі президента Дональда Трампа у схемі виплат жінкам грошей за мовчання. Про це повідомляє The Washington Post.

 

Політики з Демократичної партії США планують перевірити Трампа щодо його причетності до таємної передачі грошей двом жінкам за їх мовчання.

 

Комітет з питань судочинства палати представників Конгресу США готується до проведення у жовтні слухань та виклику свідків, інформованих щодо виплат грошових коштів. Зокрема у справі фігурують екс-модель Playboy Карен Макдугал та акторка фільму для дорослих Стормі Деніелс, повідомляють анонімні джерела.

 

“Демократи вважають, що вже є достатньо доказів для того, щоб назвати Трампа співучасником у цій справі, в результаті якої його колишній адвокат Майкл Коен визнав вину у двох звинуваченнях у справі фінансування кампанії”, - сказано в повідомленні.

 

Схема почалася в останні місяці кампанії 2016 року. Тоді Коен заявив, що у Трампа побоюються оприлюднення звинувачень Макдугал та Деніельс у тому, що вони мали сексуальні зустрічі з Трампом кілька років тому.

 

Коен, який відбував трирічний термін ув’язнення, під присягою свідчив, що Трамп керував виплатами, які допомогли всадити його за ґрати.

 

“Коен заявив прокурорам, що "згідно з наказами Трампа", він працював з Пекером, щоб заплатити 150 000 доларів МакДугал в рамках операції "піймай і вбий". Він також заявив, що працював "разом" з тодішнім кандидатом у президенти від Республіканської партії, щоб організувати виплату Деніелс на суму 130 000 доларів, справжнє ім'я якої - Стефані Кліффорд”, - пише видання.

 

Трамп та його помічники спочатку заперечували виплати, а потім пропонували змінити пояснення.

 

“Коен вказав, що, за його словами, були чеки на відшкодування 130 000 доларів на виплату Деніелс - один від 1 серпня 2017 року, який, за його словами, був підписаний президентом; інший від 17 березня 2017 року, який, за його словами, був підписаний Трампом-молодшим, сином президента, та Алленом Вайсельбергом, головним фінансовим директором організації "Трамп"”, - повідомляє The Washington Post.

 

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп заявив, що його колишній адвокат Майкл Коен просив про помилування, але він відмовив. 

 

Нагадаємо, Коен надав прокуратурі інформацію про можливі порушення в компанії Trump Organization. 

 

схожі новини